1 günde anvelop etek dikebilir miyiz?

Tabii ki dikebiliriz, olmaz diyen kıskandığından diyordur, el ele verirsek herşeyi yapabiliriz.

Ağustos ayının sonuna Mübarek Kurban Bayramı denk geldiği ve öncesine çalışanlara verilen 10 günlük idari izin sebebiyle bu ay dikiş dersimizi ikiye bölüp ilk olanı aslanlı keçe çanta yapımı ve dikimi olarak gerçekleştirdik, hatta hızımızı alamayıp aynı temayı kullanarak canlı yayında bir adet instagram çekilişi yaptık ve bu gün itibari ile şanlı katılımcımıza çantamızı gönderdik. Umuyoruz ki beğenerek güle güle kullanırlar. Siz de beğendiyseniz ve ulaşmak isterseniz bilgedenki.com adresinden bu tarz keçe ikisi bir arada çantalarımızın bütün modellerine ulaşabilirsiniz.

 

Bu yoğunluğu atlattıktan sonra sıra geldi pek çok takipçimiz ile konuştuğumuz yeni dikiş kursu temamız "1 günde anvelop etek dikelim"'in ilanını yapmaya. 

Evet dostlar, kurs tarihinde Ankara'daysanız, dikiş dikmeyi, dikiş makinası kullanmayı, hazır kalıpları uygulayarak kendinize, sevdiklerinize kıyafetler dikmeyi isterseniz 10 Eylül 2017 Pazar günü saat 10:30'da atölye çalışmamıza bekleriz.

Tarih: 10 Eylül 2017 Pazar

Saat: 10:30-16:30

Kontenjan: 3 Kişi

Telefon: 0 505 392 1293

E-posta: bilgedenki@gmail.com

Adres: Dikimevi Ankaray çıkışına çok yakınız. (Ankara)

Instagram: bilgenin_tasarim_dunyasi 

Facebook Sayfası : Bilge'nin Tasarım Dünyası

Detaylı bilgi ve kayıtlar için lütfen benimle iletişime geçin.

Uygulanacak model örneği;

 

Bu yazı Bilge'nin Tasarım Dünyası, Dikiş, Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir